کلات تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی

کلات: تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی دعوت به همکاری در تهران افراد جویای کار در تهران

گت بلاگز بین‌الملل نماینده جبهه ملی فرانسه اولاند را به دروغگویی متهم کرد

یک نماينده جبهه ملی فرانسه گفت اولاند در خصوص افزايش نيروهای پليس دروغ گفته هست.

نماینده جبهه ملی فرانسه اولاند را به دروغگویی متهم کرد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار: مقامات دولتی، مارین لو پن مدیر جبهه ملی و امانوئل ماکرون نامزد حزب فرانسه در حرکت نامزدهای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه امروز در مراسم تدفین پلیس کشته شده است در حمله تروریستی شانزلیزه شرکت کردند.
مجری از ژیلبر کولار نماینده پارلمان فرانسه از جبهه ملی پرسش کرد: فرانسوا اولاند در این مراسم از مدیر جمهوری آینده فرانسه خواست تا به استخدام نیرو جهت پلیس مبادرت کند.
جبهه ملی نیز در برنامه های انتخاباتی خود استخدام پانزده هزار پلیس و ژاندارم را گنجانده هست. امانوئل ماکرون نیز وعده استخدام ده هزار پلیس و ژاندارم را داده هست. آیا استخدام این تعداد نیرو کافی است؟
ژیلبر کولار در پاسخ به این پرسش گفت: من در این مراسم شرکت داشتم و بخاطر کشته شدن این پلیس جوان گریه کردم. ولی از رضایت خاطر اولاند متعجب شدم. وی از این که امکانات بیشتری به پلیس داده هست، راضی بود.
مجری گفت: اولاند نُه هزار پلیس استخدام کرده هست. کولار گفت: دیوان محاسبات این ارقام را تایید نکرده هست. گفته های اولاند واقعیت ندارد. دیوان محاسبات به روشنی اعلام کرده است که پست های شغلی وعده داده شده است ایجاد نشده اند.
ما معتقدیم که می بایست تعداد نیروهای پلیس و همچنین تعداد ماموران گمرک را زیاد کردن داد. از نظر ما تعداد نیروهای ارتش نیز باید زیاد کردن یابد. ما قصد اشاعه نفرت نداریم، ولی به زیاد کردن قدرت معتقدیم.
مجری گفت: سندیکای پلیس از رای دهندگان خواسته است علیه مارین لو پن رای بدهند، نظر شما در این باره چیست؟ کولار گفت: بله. این سندیکا چنین دعوتی کرده هست.
اما بسیاری از نیروهای پلیس با سندیکا موافق نیستند. خاطر نشان می کنم که آخرین تظاهرات نیروهای پلیس خلاف میل و خواسته سندیکای پلیس برگزار شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرانسه | استخدام | مراسم تدفین | بین الملل | فرانسه | جبهه ملی | نماینده راست افراطی | فرانسوا اولاند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog