کلات تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی

کلات: تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی دعوت به همکاری در تهران افراد جویای کار در تهران

گت بلاگز فضای مجازی شروع جنگ قیمت رایانش قبلی بین مایکروسافت، گوگل و ای.دبلیو.اس

در حال حاضر، بین شرکت‌های بزرگ گوگل، مایکروسافت و ای.دبلیو.اس جنگ قیمت درگرفته است و مجدداً در حال کم کردن قیمت‌های خود هستند و این بار در زمینه‌های متفاوت

شروع جنگ قیمت رایانش قبلی بین مایکروسافت، گوگل و ای.دبلیو.اس

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛بین غول های رایانش ابری مانند گوگل، مایکروسافت و ای.دبلیو.اس، جنگ جدیدی درگرفته است.
این بار این جنگ بر سر قیمت و همچنین در زمینه ذخیره سازی پیش آمده هست. البته اخیراً کم کردن قیمت ها در بخش رایانش ابری به ماشین های مجازی محدود شده است بود و سرویس های دیگر حاشیه های ثابت یا روبه رشدی را در اختیار ارائه دهندگان قرار داده بود. ولی طبق گزارش تحلیلگران، اکنون کم کردن قیمت ها روی بخش پایگاه های داده و ذخیره سازی متمرکز شده است است.

عبارات مهم : ماشین

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از زد.دی نت، در تحلیلی که اخیراً روی قیمت گذاری فضای ابری انجام شده، مشخص شد که میدان جنگ قیمت ابری، از بخش ماشین های مجازی به ذخیره سازی انتقال یافته شده است است و آینده نگری شد که تا سایر خدمات که با پایگاه های داده شروع می شود، طی 18 ماه آینده با کم کردن قیمت مواجه خواهند شد.

تحلیلگران با استناد به این تحلیل اشاره کردند که قیمت ذخیره سازی در هر بخش، در 12 ماه گذشته، قریب به 14 درصد کم کردن داشته، لیکن قیمت ماشین های مجازی در بازه زمانی مشابه صرفاً 5 درصد کم کردن داشته است.
کاهش قیمت ذخیره سازی ابری از سه ماهه سوم سال گذشته و به وسیله آی.بی.ام شروع شد. بعد از آن، گوگل، ای.دبلیو.اس و سپس مایکروسافت، قیمت خدمات ذخیره سازی خود را کم کردن دادند.

جین آتلسک، تحلیلگر واحد اقتصاد دیجیتال در شرکت 451 ریسرچ، گفت: «ارائه دهنگان بزرگ خدمات ابری، بازی جالبی را با یکدیگر شروع کرده اند. آنها از قیمت خدمات خود می کاهند تا نسبت به سایر شرکت ها، گران فروش به حساب نیایند و حتی ذره ای از اعتبار و قدرتشان در بازار کاسته نشود و بازدیدکنندگان خود را حفظ کنند.»

وی افزود: «این نخستین باری است که جنگ قیمت بر بخش رایانش ابری و در قسمت ذخیره سازی اتفاق افتاده هست. البته خبر کم کردن قیمت جهت خریداران خدمات ابری، خبر بسیار خوبی محسوب می شود، لیکن در حال حاضر جهت مقایسه ارائه دهندگان این خدمات، با سطح جدیدی از پیچیدگی روبرو می شوند چون همه شرکت ها به طور مرتب قیمت های خود را کم کردن می دهند.»
منبع: ایتنا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | مایکروسافت | گوگل | ای دبلیو اس |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog