کلات تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی

کلات: تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی دعوت به همکاری در تهران افراد جویای کار در تهران

گت بلاگز وب‌گردی عکس + دستگیری مأمور قلابی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران

مأموران پلیس موفق شدند فردی را که با به تن کردن لباس فرم یکی از سازمان‌های نظامی، اقدام به اخاذی و دزدی از شهروندان شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌کرد، دس

عکس + دستگیری مأمور قلابی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سرهنگ محمدقربان منصوری با اشاره به دستگیری مامور تقلبی در شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران در تشریح شرح این خبر اظهار داشت: به دنبال گزارش های مردمی و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد فردی در نیمه های شب با به تن کردن لباس فرم یکی از شرکت های نظامی و به دست گرفتن بی سیم تقلبی، اقدام به دزدی لوازم و قطعات ماشین و اخاذی از شهروندان کرده و لوازم مسروقه را در مخفیگاه خود، حوالی خیابان هنگام پنهان می کند.

عبارات مهم : تحقیقات
وی ادامه داد: بعد از اعلام این گزارش ها، تیمی از مأمورین کلانتری به محل اعزام شد و صحت این گزارش ها و وجود اموال مسروقه با تحقیقات تکمیلی محرز شد.

رییس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس گفت: بعد از انجام تحقیقات تکمیلی، نتیجه بررسی های صورت گرفته در اختیار مقام قضایی گذاشته شد و حسب دستور، مبنی بر دستگیری و بازرسی از مخفیگاه متهم، تیمی از عوامل کلانتری بلافاصله به آن محل اعزام شد.

وی ادامه داد: مأموران پلیس در یک عملیات ضربتی وارد مخفیگاه متهم شدند ولی متهم با دیدن مأموران انتظامی، متواری و مأموران موفق شدند او را بعد از تعقیب و گریز دستگیر کنند.

منصوری اضافه کرد: همکاران ما بعد از دستگیری این متهم موفق شدند علاوه بر کشف لوازم مسروقه خودرو، تعدادی گوشی گوشی سرقتی نیز از مخفیگاه وی کشف و ضبط کنند.
منبع: تسنیم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تحقیقات | دستگیری | سرهنگ محمدقربان منصوری | مامور قلابی | لباس فرم | ماموران پلیس | دستگیری |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog