کلات تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی

کلات: تخصصی روابط عمومی آگهی استخدام اخبار اقتصادی دعوت به همکاری در تهران افراد جویای کار در تهران

گت بلاگز وب‌گردی ماجرای گریه عارف و لیست شورای شهر

محمدرضا عارف رییس شواریعالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، این روزها اوضاع دشورای پیدا کرده هست.

ماجرای گریه عارف و لیست شورای شهر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، دکترعارف در اکثر جلسات و همایش ها و ضیافت ها که حضور پیدا می کند با پرسش هایی راجع به چگونگی بستن لیست امید در شورای شهر، معیارها وامتیازات کاندیداها و مهندسی لیست به وسیله یک حلقه سیاسی مواجه می شود.

عبارات مهم : همایش
رییس فراکسیون امید در مجلس، که در برابر تناقضات موجود در لیست، بیانات بعضی اعضای شورایعالی مبنی بر دستکاری در امتیازات کاندیداها وجابجایی آنها و همچنین چگونگی گزینش فهرست 42 نفره پاسخ قانع کننده ای ندارد عصر پنجشنبه در همایش سلامت شهر امید که به میزبانی ناهید خداکرمی ، عضو لیست امید و با حضور تعداد زیادی از شاغلان حرفه ای مامایی در سالن رازی دانشگاه علوم پزشکی کشور عزیزمان ایران برگزار شده است بود، اظهار کرد که خودش نیز بعنوان رییس شورایعالی سیاستگزاری اصلاح طلبان فقط 24 ساعت سریعتر از سایرین از لیست 42 نفره مطلع شده است هست.

عارف که تحت فشار زیادی ناشی از انداختن مسئولیت مهندسی لیست به گردن او قرار دارد، در حین توضیح عنوان دچار گریه شد و در صحبت وی چنددقیقه بدلیل گریستن عارف اختلال ایجاد شد.

اخبار دیگری حکایت از آن دارد که مسولین لیست قرار است کلیه پیامدهای مهندسی لیست را به گردن عارف و شورایعالی سیاستگزاری اصلاح طلبان انداخته وسپس این شورا را منحل کنند تا دیگر امکان پرسش راجع به شفافیت لیست ممکن نباشد.
منبع: انتخاب
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: همایش | مهندسی | چگونگی | شورای شهر | اصلاح طلبان | محمد رضا عارف | اصلاح طلبان | فراکسیون امید

ماجرای گریه عارف و لیست شورای شهر

ماجرای گریه عارف و لیست شورای شهر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog